Föremål som liknar akvarell Laris Strunke

  • Träfflista
  • 6351 Akvarell
    Såld: 400 kr

    Såldes den 16 september 2019
  • 6258 Akvarell
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 9 september 2019
  • 6259 Akvarell
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 9 september 2019
  • 6030 Akvarell
    Laris Strunke, "Vik", signerad, bladets mått: 56 x 76
    Såld: 800 kr

    Såldes den 10 februari 2014