6351 Akvarell
Såld: 400 kr
Såldes den 16 september 2019 -
6258 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 september 2019 -
6259 Akvarell
Såld: 1.100 kr
Såldes den 9 september 2019
6030 Akvarell
Laris Strunke, "Vik", signerad, bladets mått: 56 x 76
Såld: 800 kr
Såldes den 10 februari 2014